אודותיי

מזה שני עשורים שאני מייעצת לגופים, חברות, ארגונים, קמפיינים, פוליטיקאים, מקבלי החלטות ועוד – איך לקדם את הארגון או העשייה לתקשורת, מה כדאי לעשות כדי להגביר את החשיפה, איך כדאי להתראיין כדי להעביר את המסרים וגם מה המסרים שיהיו הכי אפקטיבים ומניעים לפעולה, מנהלת משברים או מונעת אותם ומומחית בהנעת הציבור ובהגעה לציבורים שונים.

בשנים האחרונות אני גם מלווה עסקים לצמיחה, כותבת נאומים, מרצה, יועצת לעסקים, מאמנת נשים, מעבירה הדרכות וסדנאות לצמיחה אישית, להגשמה אישית, מקצועית, הצלחה פיננסית, ומציאת משמעות אישית.

מאז הקורונה ולבקשת הקהל, יצרתי אפשרות לעסקים הקטנים והבינוניים לעבוד איתי דרך הדרכות מיוחדות וייעודיות שאני עושה. אני מאמינה שעסקים קטנים ובינוניים הם ליבת הכלכלה של החברה שלנו ואני אשמח שכמה שיותר בעלי ובעלות עסקים יקפיצו את העסק קדימה ויראו ברכה בעשייה. כולנו יודעים שחשיפה עקבית וטובה לעסק, יכולה להיות משמעותית מאוד והעיקר: עסק שמקבל חשיפה, כבר לא צריך להזכיר לכולם שהוא קיים כל הזמן, כי יודעים על קיומו.

אני מורת דרך טובה ואני מאמינה שכשצועדים בדרך סלולה, יותר קל.

מזמינה אותך לצעוד איתי, אני פה כדי להיות לך לעזר

רזומה מקצועי

 

התחלתי בשירות בחטיבת דובר צה"ל, דוברת מרכז השלטון המקומי, יועצת תקשורת בכירה לשר התיירות, ניהלתי תקשורת ואסטרטגיה בעבור חברות ממשלתיות, רשות החברות במשרד האוצר, ייעצתי לחברות עסקיות, ארגונים ועמותות. הקמתי משרד ייעוץ ובמסגרתו מייעצת לחברות, בעיקר בעולמות הטכנולוגיה, לפוליטיקאים, קמפיינים, בכירים בשירות הציבורי ועוד.

מרצה ומלמדת כיצד עושים כותרות, מופיעים בתקשורת ומעבירים מסר בפני שלל גופים: אוניברסיטת בר אילן, לשכת העיתונות הממשלתית, עיריות, ארגוני חברה אזרחית, ארגוני התנדבות, מרכז אדוה, חברות עסקיות ועוד.