איזה כיף שהצטרפת לקורס! ברגעים אלו ממש נשלח אלייך מייל עם פרטי גישה לקורס.
אם לא מצאת אותו בתיבת הדואר הנכנס, כדאי לבדוק בתיקיית הספאם.
אם גם שם הוא לא נמצא, בבקשה לעדכן אותנו במייל [email protected]

מה קרה למי שהופיעו בתקשורת?

ד"ר שירלי הרשקו

מאנשי הקשב משתתפת באופן קבוע בתכניות הבוקר, ביניהן: פאולה וליאון ואף כותבת באופן קבוע בהארץ ובמאקו.

אדם בראל

ברמן שהקים חברת קוקטיילים, הגיע לאופירה וברקו ובעקבות השידור, ההזמנות התפוצצו.

מיי ברוקס קמפלר – מומחית לסייבר

האישה הבכירה בתחום, אך לא היתה מוכרת ובתחום הסייבר ראיינו רק גברים. מאז הקורס לא מפסיקים לראיין אותה. אולפן שישי, טורים ב-12 ו-13, מהדורות והגיעה לחשיפה אדירה, שלו הייתה משלמת עליה בפרסום, היא היתה עולה מאות אלפי ש"ח.

שירלי הרשקו
שירלי הרשקו "אנשי הקשב"
קרא עוד
"זה התחיל ממטרה מוגדרת אחת, אז עוד לא ידעתי שתשני לי את החיים. הייתי לפני ראיון חשוב בטלוויזיה, ורציתי להוציא ממנו את המירב. במהירות, ביעילות ובמקצועיות, סגרת לי את הפינה בפגישה אחת, שלאחריה הראיון היה מוצלח מתמיד, והכלים שלימדת אותי עזרו בכל הבאים אחריו. אבל זו הייתה רק ההתחלה, כי שבועיים אחרי צצה עוד הזדמנות, והיה לי ברור מי תפתור לי את הדילמות, ותציע רעיונות שאף אחד לא חשב עליהם. חברת "אנשי הקשב" השתדרגה, וגם אני. בכל פינה נוספו שירותים והצעות חדשות, והכל נכנס למעטפת מאוד מסודרת וברורה, וגם העומס והלחץ קיבלו מענה (ומזל!). אני מרגישה שהשליחות שלי, לעזור לאנשים עם הפרעת קשב, היא עכשיו הכי מדויקת שיש, וזה מדהים! תודה לך יקרה ואהובה כל כך, ומצפה לבאות איתך!"

הרבה זמן ידעתי שאני צריכה להשקיע ביח"צ לעסק שלי, ולא הזזתי את עצמי באמת. ברגע שהתחלתי את ההדרכה של לינדה, הכל זרם מהר - ידעתי מה אני צריכה לעשות, רק התחלתי לאסוף חומרים וכבר פנתה אלי כתבת. בזכות ההדרכה כבר השגתי כתבה ענקית, עם תמונה ואיזכור מעולים, ואפילו התחילו להגיע פניות ישירות ממנה. לינדה נתנה לי גם את הדחיפה וגם כללי אצבע ברורים ופשוטים לעבוד לפיהם, וזה פשוט עובד. הנה, תראו בעצמכם